Tobogány

Aktuální projekty

Velký tobogán v Berouně a další

Prohlédnout projekty

Pomůžeme vám

Dáváte přednost hovoru s člověkem před vyplněním formuláře? Zavolejte nám a my vás spojíme s členem týmu, který vám může pomoci.

+420 568 839 231
Nerezový tobogán je unikátní architektonický prvek, který skvěle funguje jako atraktivní doplněk nejen na hřiště, do lanového nebo zábavního parku, ale také do nákupního centra, nebo budovy školy.

Nerezové tobogány

Tobogány vyrábíme na míru podle přání našich zákazníků, a to o průměru 80 nebo 90 cm. Nebojte se popustit uzdu své fantazii. Měl by být částečně prosklený, doplněný o svítící příruby, nebo máte jiné speciální přání? 

Jsme autorem nejdelšího suchého tobogánu v České republice, který je součástí Stezky v oblacích v Dolní Moravě. Nerezové tobogány vyvážíme také do mnoha zemí světa a vždy mají mezinárodně uznávanou certifikaci TÜV.

Zvláštní tobogány

Nemusíte se spokojit pouze s běžným tobogánem, ale můžete mít tobogán např. s prosklením, nebo se světelnými přírubami či jejich kombinací. Je možné mít tobogán barevný, třeba černý jaký mají čerti v pekle v Borovanech, nebo můžete projíždět tobogánem podmořským světem medůz.

Vodní tobogány

Naše tobogány vyrobené z oceli 1.4404 si skvěle rozumí také s vodou. Protože nereziví, jsou ideální na koupaliště, pro soukromé i veřejné bazény. Vodní tobogány vždy vyrábíme na míru konkrétnímu umístění. Sami si místo zaměříme a vytvoříme návrh 3D modelu. Nerezový tobogán vám dodáme včetně schůdků.