Skluzavky

Aktuální projekty

Velký tobogán v Berouně a další

Prohlédnout projekty

Pomůžeme vám

Dáváte přednost hovoru s člověkem před vyplněním formuláře? Zavolejte nám a my vás spojíme s členem týmu, který vám může pomoci.

+420 568 839 231
Co by to bylo za hřiště, kdyby na něm chyběla pořádná skluzavka? Nerezové skluzavky mají dlouhou životnost a jsou prakticky nezničitelné. Vyrábíme je již od roku 2006. Všechny jsou certifikované celosvětově uznávaným německým sdružením TÜV, tudíž je můžete bez obav umístit na veřejné prostranství. Standardně je vyrábíme z oceli 1.4301, případně pokud je to vhodnější, tak z oceli 1.4404 (např. instalace u moře).

Typové nerezové skluzavky

Typové skluzavky vyrábíme v nástupních výškách od 1 metru do 3m (vždy po 50 cm). Šířka skluzavky může být 0,5 nebo 1 metr. Nerezové skluzavky jsou ideální pro umístění do sestav na dětská hřiště nebo pro instalaci do terénu. Pokud hledáte typovou skluzavku pro svůj projekt, napište nám o katalog.

Typové řady nerezových skluzavek:

Nerezové skluzavky TS

Terénní skluzavky, které kopírují terén, ve kterém jsou instalovány.

Nerezové skluzavky DPN

Skluzavky, které pomocí příruby připojíme k jinému hernímu prvku např. domečku.

Nerezové skluzavky DPS

Skluzavky s možností připojení k podestě, plošině, či jinému vyvýšenému místu nástupu.

Zakázkové nerezové skluzavky

Máte vlastní představu nebo již zpracovaný návrh, jak by měla skluzavka pro váš projekt vypadat? Potřebujete konkrétní délku a šířku, více drah, korytovou skluzavku, nebo máte jiné speciální zadání? Vyrobíme vám skluzavku na míru vašim požadavkům, kterou necháme certifikovat. Stačí nás kontaktovat a my si místo sami zaměříme a vytvoříme vám 3D model. 
Specifickou kategorií jsou skluzavky evakuační, které mohou sloužit jako doplňková úniková cesta či originální alternativa venkovního schodiště. Oblíbené jsou především v mateřských školách a dalších budovách, kde mohou být využity zároveň jako atrakce.

Vodní skluzavky a atrakce

Rádi vám vyrobíme nerezovou skluzavku, která skvěle doplní každý soukromý i veřejný bazén nebo koupaliště. Tyto skluzavky vyrábíme z oceli 1.4404 a dodáváme je včetně schůdků. 

Vyrábíme také nerezové vodní hračky pro městské vodní parky a dětská centra. V naší nabídce najdete vodní kola, Archimedovy spirály, přelévací prvky, nebo drobné díly pro vodní cesty potůčky a hřiště. Pro lepší představu si stáhněte náš katalog.

Postup objednání:

  • Stačí mít nápad a místo, kde ho realizovat.
  • Poslat nám jednoduché informace o místu a vaší představě.
  • Místo stavby si zaměříme, zkontrolujeme a navrhneme možná řešení.
  • Vytvoříme 3D model.
  • Po odsouhlasení vyrobíme.
  • V případě individuálních projektů naše výrobky i namontujeme a necháme provést
    certifikaci.