Kovovýroba

Pomůžeme vám

Dáváte přednost hovoru s člověkem před vyplněním formuláře? Zavolejte nám a my vás spojíme s členem týmu, který vám může pomoci.

+420 568 839 231
Kromě tobogánů, skluzavek a protipožárních poklopů pro vás můžeme vyrobit na míru také další typy konstrukcí, především z hliníku. Z tohoto důvodu máme k dispozici velké množství méně obvyklých technologií, které mohou naši zákazníci využít. Neváhejte nás ohledně vaší poptávky kontaktovat.

Šachtové poklopy

Potřebujete zakrýt studnu, šachtu nebo jímku? Vyrobíme vám šachtový poklop ve variantě s rámem a víkem, nebo navíc doplněný o bezpečnostní mříž či s těsněním proti dešti. Poklopy vyrábíme z nerezu, hliníku nebo pozinkované oceli, či kombinací materiálů od velikosti 0,6 x 0,6 metru až do velikosti 0,9 x 0,9 metru. Mezi našimi zákazníky je oblíbenou variantou hliníkový poklop s nerezovou mříží.

Díky našim technologiím jsme schopni vyhovět téměř jakémukoliv vašemu požadavku. Potřebuje například vaše hasičská jednotka držák hadic, nebo potřebujete vyrobit firemní logo (poutač)? Není problém, stačí nás kontaktovat.

Technologie

Pracujete na projektu, pro jehož dokončení nemáte potřebné stroje nebo technologie? Nabízíme využití těch našich. Díky tomu, že naší hlavní činností je výroba z nerezu a hliníku, vlastníme široké spektrum strojů, které poskytujeme pro vaše zakázky. Kontaktujte nás a dáme vám vědět konkrétní podmínky realizace.

Řezání vodním paprskem

Nabízíme řezání materiálu tzv. studeným řezem pomocí vodního paprsku. Tato technologie je velmi přesná díky využití CNC řízeného stolu, nezpůsobuje v materiálu trhliny a minimalizuje prořez a tím i odpad. Technologie je vhodná pro řezání oceli, kovů, skla, překližky či mramoru. 

Dokážeme si poradit s materiálem o maximální velikosti 6000 x 2500 mm o síle max. 100mm. Vysokotlaká čerpadla vyvinou pracovní tlak vodního paprsku až 4 200 Bar.

Řezání pomocí laserového paprsku

Další technologií, pomocí které jsme schopni dělit materiál je laserový paprsek. Oproti vodnímu paprsku je řezání pomocí laseru rychlejší a mnohem více flexibilní.  Technologie je vhodná pro řezání veškerých kovových materiálů. Náš laser má výkon 2kW, který je dostatečný pro materiál o max. síle 5 mm. Velikost pracovního stolu je 3000 x 1500 mm.


Laserový a vodní paprsek byl pořízen za pomocí projektu reg. číslo CZ.01.2.06/0.0/0.0/15_038/0006938 s názvem „Pořízení technologie pro obrábění a řezání materiálu“

Zakružování plechu

Přijímáme zakázky na zakružování plechů do kruhů, oblouků nebo spirál a výrobu ocelových prstenců. Dokážeme plechy tvarovat i ohýbat do potřebných tvarů. Připravíme vám skroužený plech, nebo zhotovíme finální svary prstenců.

Stříhání plechu

Hledáte firmu, která vám dokáže nastříhat plech až na maximální délku 3 metry? Zvládneme to u nás. Poradíme si s plechem o síle až 4 mm, v případě nerezu do 2,5 mm.

Měření obsahu materiálu gama spektrometrem

Potřebujete získat chemickou analýzu či rozbor kovových dílů? Sháníte zařízení pro kontrolu chemického složení materiálů, jakostní označení nebo stanovení obsahu jednotlivých prvků? Nabízíme k využití náš gama spektrometr. Výsledky z analýzy kovu od nás obdržíte e-mailem.

Svařování kovu metodou TIG a MIG

Mezi našimi zaměstnanci najdete hned několik certifikovaných svářečů pro hliníkové konstrukce, jejichž služby jsou vám k dispozici. Ovládáme metodu poloautomatického svařování v ochranné atmosféře inertního plynu (MIG). Rovněž nabízíme také svařování wolframovou elektrodou v ochranné atmosféře inertního plynu (TIG), která garantuje výbornou kontrolu nad svarovou lázní. Hodí se pro tvarově složité konstrukce, zejména trubky z hliníkových materiálů a nerez oceli, rámy kol a motorek, opravy autodílů, zábradlí, žebříky a svařování velmi tenkých materiálů.

Mikroúderové značení

Mikroúderové značení pro kovové díly o rozměrech 120 x 40 mm. Vysoce odolné a dobře viditelné značení je možné použít i před povrchovou úpravou či barvením materiálu. Pomocí tohoto systému je možné označit extrémně tvrdé, nerovné a nepravidelné, ploché i zakřivené výrobky, které díky možnosti přesného nastavení, nejsou deformovány ani nadměrně namáhány.